Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Адаптер ВАСЯ діагност 23.2.0 PRO VAG-COM VCDS RUS (НЕ КИТАЙ!)

Адаптер ВАСЯ діагност 23.2.0 PRO VAG-COM VCDS RUS (НЕ КИТАЙ!)
Адаптер ВАСЯ Диагност 23.2.0 PRO, VAG-COM VCDS RUS
(НЕ КИТАЙ!)
 Оновлено 02.02.2023

 
Кожному покупцю адаптера ВАСЯ диагност ми даруємо навчальний відеокурс по використанню Вася Диагност / VCDS і збірник кодувань. Це допоможе вам у використанні багатьох функцій цього сканера.
Тільки у нас в комплекті із адаптером  кіолька версій програми для збереження максимального функціоналу та зручності при роботі.
При користуванні програмою не потрібно вимикати інтернет!
 
УВАГА!!! Будьте обережні - останнім часом з'явилося багато нечесних продавців, що пропонують за більш низькою ціною дешеві китайські адаптери VAG-COM, VCDS називаючи їх - 'він же Вася діагност', хоча дані адаптери з ПО 'Вася діагност' не працюють взагалі, також у них місце процесора Atmega162 встановлено не підтримує оновлення NEC (D79F8513A). Ці адаптери не підтримують функції програмування і кодування, що з ними ПЗ нестабільно, й у разі має лише часткову русифікацію меню без перекладу помилок і кодувань.

Адаптер Вася діагност вже більше 10 років є одним з кращих професійних сканерів для діагностики автомобілів концерну VAG (Audi, Volkswagen, Skoda, Seat). Даний адаптер підтримує абсолютно всі моделі VAG-групи, які випускалися з 1990 р по сьогодні.

Враховуючи більш ніж доступну ціну на адаптер Вася діагност PRO, а також його надпотужний функціонал його покупка доцільна не лише для організацій, що займаються автодіагностикою на професійному рівні, а й для звичайних споживачів для діагностики свого авто.

Основні можливості адаптера Вася діагност:

Основні переваги адаптера Вася діагност:

Акцентуємо вашу увагу, що Вася діагност не працює на Android, IOS та з іншими мобільними системами. Програма під даний адаптер розроблена виключно для роботи з Windows.


Особливості нашого адаптера:

Оригінальная схемотехніка. К-лінії на мікросхемах , а не на транзисторах;

Электронні компоненти від перевірених світових виробників;

Використовуються мікросхеми ATF16V8BQL із низьким споживанням струму (20-25мА). Дешеві адаптери комплектуються більш дешевими ATF16V8B (50-55мА) чи навіть GAL16V8 (споживання струму до 130 мА). Такі адаптери просто перегріваються та выходят із ладу, а якщо в цей момент прилад підключено до блоку автомобіля - може вигоріти і блок;

Кожен адаптер тестується на випробувальному стенді.
Комплектація:

Діагностичний адаптер
ПЗ та додаткові матеріали
Версія - 23.2.0 Pro

 
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!