Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Haynes Pro для LAUNCH/ThinkDiag (електросхеми та технічна документація.)

Haynes Pro для LAUNCH/ThinkDiag (електросхеми та технічна документація.)

Haynes Pro для сканерів LAUNCH/ThinkDiag (можливе окреме використання на Windows без сканерів) – вбудована інформаційна база даних з ремонту та обслуговування легкових та вантажних автомобілів на Android та Windows.

 

HaynesPro (FIX) – це нова платна опція для сканерів Launch.

Включає: електросхеми, зовнішній вигляд деталей та їх розташування, схеми вузлів, тести для перевірки, еталонні показники, розширені електросхеми (у підменю схеми, кнопка 'розширена схема') і багато іншого!
Ця інформація доступна навіть по свіжих автомобілях!

 
 

Включає пакет для легкових і вантажних автомобілів з підрозділами:
- Tech
- Electronics
- Smart (типові несправності та способи їх вирішення як від виробника так і накопичений досвід сторонніх сервісів)

HaynesPro WorkshopData (інформаційна база даних для автосервісів) - величезна кількість корисної та зручно каталогізованої інформації з ремонту та обслуговування автомобілів. Можна використовувати як у додатку Android так і на ПК у Windows. Тепер можна сміливо братися за будь-які автомобілі.

Workshopdata Haynes PRO - це онлайн база даних з ремонту та діагностики легкових та легких комерційних автомобілів від HaynesPro WorkshopData. Містить повну інформацію, необхідну на СТО будь-якого типу, що займається не тільки діагностикою та ремонтом електрообладнання автомобілів, а й установкою додаткового обладнання.

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!