Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Mucar BT200, THINKCAR PRO (EasyDiag, ThinkDiag) Pro версія із софтом Diagzone/XPRO5

Mucar BT200, THINKCAR PRO  (EasyDiag, ThinkDiag) Pro версія із софтом Diagzone/XPRO5

Mucar BT200 Pro (THINKCAR PRO) із софтом Diagzone Pro (XPRO5), повний пакет, приблизно  300 марок авто, можливість оновления, робота із гаджетами на Android, встановлення софту на кілька android пристроїв, не блокується після закінчення терміну безкоштовних оновлень, можливість продовження online підписки, по функциях наближений до приладів Launch X431Pro/ ThinkDiag/ EasyDiag. Усі сервісні функції доступні і не мають терміну дії !

Mucar BT200 Pro - сканер нового покоління для діагностики різних марок авто, продовжує славні традиції лінійки приладів Launch EasyDiag, зарекомендувавших себе у багатьох автоелектриків. Mucar BT200 Pro (THINKCAR PRO) спільно з програмою Diagzone забезпечує наявність всіх функцій пристроїв Launch X431 Pro, при цьому вартість цього пристрою набагато нижче. 

Mucar BT200 Pro (THINKCAR PRO) дозволяє проводити діагностику:
- легкових автомобілів
- електромобілів (у софті XPRO5  входять у вартість, в Diagzone пакет для електромобілів продається окремо)
- середньотонажні комерційні авто

З додатком Diagzone пристрій працює з будь-яким пристроєм Android з версією 5.0 і вище, є можливість зберігати марки на флеш-карту і внутрішню пам'ять мобільного пристрою, програма Diagzone може бути встановлена на будь-яку кількість мобільних пристроїв, в разі покупки з програмним забезпеченням XPRO5 можна встановити програмне забезпечення на пристрої з Android з 4.xxx. і вище. Є можливість завантажити кілька версій програмного забезпечення для кожної марки автомобіля, а також доступні онлайн-кодування і програмування блоків автомобіля.

Підтримувані функції:
- Діагностика всіх систем транспортних засобів
- Перегляд поточних даних
- Тест виконуваних механізмів
- Адаптація
- Кодування
- Програмування
- Скидання сервісних інтервалів
- Робота з іммобілайзером
- Корекція одометра

Зважаючи на те, що потрібна реєстрація і активація приладу перед використанням даний товар ПОВЕРНЕННЮ І ОБМІНУ НЕ підлягає.| Создай свой интернет-магазин бесплатно!