Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Мультибрендовий сканер Launch X-431 PAD III Plus (Pro3S, EasyDiag, Golo) + Haynes Pro

Мультибрендовий сканер Launch X-431 PAD III Plus (Pro3S, EasyDiag, Golo)  +  Haynes Pro
Мультибрендовий сканер X-431 PAD III - модель топової лінійки Launch PAD з підтримкою онлайн-програмування і додаткових модулів.

В основі сканера лежить універсальна високопродуктивна апаратна платформа і надійна ОС Android.

В основі PADIII лежить адаптер DBScar IV з Bluetooth та USB-інтерфейсом.

Пряме підключення WiFi до інтернету дозволяє легко оновлювати програмне забезпечення, використовувати каталог коду DTC, шукати інформацію про ремонт, обмінюватися даними звітами і т.д. з іншими автофахівцями.

Сканер підтримує розширені версії програм для діагностики понад 300 марок автомобілів, а також має ряд корисних додаткових функцій: сканування VIN для автоматичного виявлення моделі авто, Історія для ведення журналу звітів, тест Qwick для автоматичного пошуку помилок для всіх систем і створення pdf-звіту. Вбудоване електронне керівництво по обслуговуванню автомобіля допоможе підібрати необхідну довідкову інформацію навіть в автономному режимі. Більшість діагностичних програм - російською мовою.

Головною «особливістю» PAD III є онлайн-програмування блоків управління ряду автовиробників, таких як BMW, Benz, Ford, VW і т.д.

Новий діагностичний адаптер DBSCar IV компактний, ширина адаптера йде точно в розмірах стандартного роз'єму OBDII, що забезпечує установку в будь-який сучасний автомобіль (в тому числі і з мінімальним роз'ємом) без використання додаткових перехідних кабелів. Зв'язок з планшетом здійснюється по бездротовому каналу Bluetooth з розширеним діапазоном покриття до 100 м, що дозволяє майстру перебувати там, де зручніше під час тестування транспортного засобу. Також передбачено дротове підключення по USB.


| Создай свой интернет-магазин бесплатно!