Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

OP-COM Professional 2021 - діагностичний адаптер для автомобілів Opel (opcom, опком про).

OP-COM Professional 2021 - діагностичний адаптер для автомобілів Opel (opcom, опком про).

Типи адаптерів OP-COM, а також їх відмінності

Якщо у Вас вже є адаптер OP-COM, ми можемо оновити його для роботи з новим ПЗ.
 
OP-COM PRO Revision B - це найповніша версія сканера ОПКОМ з правильною схемотехнікою та оригінальними мікросхемами!
Автосканер OP COM PRO має широкі можливості при роботі з автомобілями Opel, а його невисока ціна, робить даний прилад робить його доступним не тільки працівникам СТО, але і автолюбителям.
Зверніть увагу, адаптери OP-COM Revision B не підтримують повноцінну роботу з OP-COM-Advanced. Для повноцінної роботи з усіма моделями автомобілів Opel рекомендуємо придбати OP-COM Revision D+
На відміну від дешевих китайських OP-COM, наш прилад підтримує більшість систем у моделях: Insignia B, Ampera E, Adam, Astra K, Corsa E, Crossland, Grandland та інші моделі Opel і не має проблем з відображенням параметрів у реальному часі для автомобілів після 2011 року випуску.

Також автосканер OP-COM Professional підтримує автомобілі побудовані на базі Opel:
Chevrolet Captiva, Buick Encore, Chevrolet Сruze, SAAB 9-3, SAAB 9-5 (після 2003 р.в.), Renault Traffic (Opel Vivaro), Renault Master (Opel Movano) та ін.

Чому OP-COM PRO купують у нас:
☑ Ми працюємо без посередників, тому пропонуємо для Вас найнижчі ціни!
☑ Заводська якість! Вироблено на японському високоточному устаткуванні.
☑ Контроль якості кожного виробу практично виключив заводський шлюб.
☑ Якісні CAN трансівери TJA1040 або MCP2551
☑ Оригінальний Microchip PIC18F458
☑ Реле NEC/OMRON 4.5V
☑ Стабілізатор LM317G
☑ Повністю підтримує всі шини даних HS-CAN, MS-CAN та SW-CAN

OPCOM PRO легко перепрошується на різні версії FW 1.67, 1.45, 1.44, 1.43, 1.39 і назад.


Можливості автосканера OP-COM PRO:

☑ Автовизначення типу автомобіля, VIN (на автомобілях починаючи з 2004 року), тип двигуна та інші основні параметри автомобіля. Ця функція дає загальну інформацію про автомобіль, не відкриваючи капота.

☑ Визначення набору встановлених в автомобілі електронних модулів.

☑ Читання всіх кодів несправності автомобіля у всіх доступних блоках керування. ОПКОМ дозволяє не тільки побачити номер помилки, але і її статус та повний опис. Також доступне і стирання збережених помилок.

☑ Вимірювання та контроль параметрів стану датчиків, які зчитуються блоками керування. Оновлення даних відбувається кілька разів на секунду.

☑ Тести (управління) виконавчих механізмів, що дозволяють видавати команди управління на різні блоки та контролювати їх виконання механізмами (наприклад, включення турбіни).

☑ Виконання сервісних процедур Опель, що виконуються під час технічного обслуговування. Такі як обслуговування механізмів роботизованих коробок передач, адаптації, калібрування різних датчиків та механізмів. Контроль за сервісними інтервалами, програмування їх величини та скидання.

☑ Додавання та видалення електронних блоків їх програмування та прив'язка до існуючої бортової мережі.

☑ Можливість програмно змінювати алгоритм роботи електронних блоків. Вмикати та вимикати різні функції, налаштовувати поведінку блоків залежно від бажання користувача.

☑ Прив'язка іммобілайзера до блоків керування, скидання до заводських параметрів, можливість прочитати з блоків security code (останнє лише на деяких блоках).

☑ Коригування показання одометра, а саме зміна значення даних про пробіг автомобіля. (працює тільки на панелях VDO встановлених в Opel Vectra B 1996-2000, Astra G і Zafira A.)

☑ Активація (увімкнення) бортового комп'ютера.

☑ Експортування інформації про помилки, датчики та стани у файл для обробки іншими програмами.


Підтримувані OPCOM PRO блоки керування:

Двигун

    ECM (модуля керування двигуном)
    Система регулювання потужності
    TCM (модуль керування трансмісією)

Шасі

    ABS/TC/ESP
    CDC (Безперервне керування жорсткістю підвіски)
    EHPS (ел. рул. привід з підсил.)
    TPMS (контроль тиску в шинах)

Система кузова

    CIM (модуля рульової колонки) (Steering Column Module)
    AHL/AFL (устр. рег. фар) (Headlamp Levelling)
    IPC (панель приладів)
    BCM (мод. упр. куз. обор.) (Body Control Module)
    SDM (пн.під.; мод.датч. та дн.) (Airbag)
    SLM (мод.важеля перекл.транс.) (Shift Lever Module)
    REC (задн. центр ел. обер.) (Rear Electrical Centre)
    PAS (сист. облег. паркування) (Park Pilot)
    DSM (мод. сидіння водія)
    UEC (підкап. центр ел. обор.) (Underhood Electrical Centre)
    AHS (дод. обігрівач)
    SRM (модуль люка) (Sun Roof Module)
    DDM (блок дверей водія) (Driver Door Module)
    PDM (блок дверей пас.) (Passenger Door Module)
    ECC (система ел. рег. клім.) (Electronic Climate Control)

Інформаційно-розважальна система

    GID/CID (Інформ. дисплей)
    TID (Інформ. дисплей)
    EHU (радіо)
    DAB
    UHP (портал мобільного телефону)


 


Огляд можливостей програми.

Diagnostics – Діагностика.

Automatic Vehicle Identification - Автовизначення типу автомобіля, VIN, тип двигуна та інших основних параметрів автомобіля. Ця можливість дозволяє отримати загальну інформацію про автомобіль навіть не відкриваючи капота.

Quick Vehicle Readout - Автовизначення (сканування) набору електронних модулів, встановлених в автомобілі. Запустивши цю процедуру, можна не тільки побачити список всіх встановлених в системі електронних модулів, але й перевірити їх на наявність збережених помилок.

Fault Codes - Читання та стирання помилок у блоках. Програма дозволяє побачити не тільки номер помилки, а й побачити її статус, симптом байт та коротку текстову розшифровку. Також можна стерти з пам'яті блоку помилки з неактивним статусом.

Measuring blocks - Вимірювання та контроль внутрішніх параметрів блоків. Програма дозволяє побачити стан датчиків, які зчитуються блоками керування та внутрішній стан систем. Ці дані оновлюються кілька разів на секунду. Це дуже потужний інструмент для діагностики електроустаткування автомобіля.

Programing - Програмування та керування.

Output tests – Тести виконавчих пристроїв. Програма дозволяє користувачеві видавати команди управління на випробуваний блок та контролювати виконання цих команд механізмами.

Service procedure - Виконання сервісних процедур. Програма виконує різні сервісні процедури, які необхідні для виконання технічного обслуговування. До таких процедур належать обслуговування механізмів роботизованих коробок передач, адаптація та калібрування різних датчиків та механізмів. Здійснювати контроль за сервісними інтервалами, програмувати їх величину та здійснювати їхнє скидання.

Program CAN-Bus configuration -Конфігурування локальної бортової мережі. За допомогою програми можна коректно видаляти та додавати електронні блоки, програмувати їх ідентифікаційні параметри та здійснювати їхню прив'язку до існуючої бортової мережі.

Program variant configuration - Персоналізація та налаштування блоків. Можлива програмна зміна алгоритмів роботи електронних блоків. Таким чином здійснюється включення та відключення різних функцій та програмно змінюється поведінка блоків залежно від бажання користувача та вимог законодавства країни експлуатації.

Immobiliser programing - Робота з іммобілайзер. Реалізовано функцію прив'язки іммобілайзера до блоків управління. Також реалізована функція скидання до заводських параметрів. На деяких блоках є можливість вичитування із блоків security code.

Export data to File - Експорт інформації. Програма дозволяє експортувати інформацію про помилки, про датчики та стани до зовнішніх файлів, що дає можливість її обробки зовнішніми програмами.

Графічний подання даних.

Replay previously recorded live data. - графіки даних у реальному часі. Починаючи з версії 120309 з'явилася можливість представлення даних у графічному вигляді.Комплект поставки :
- Сканер для діагностики OP-COM PRO Revision B.
- USB кабель
- програмне забезпечення

| Создай свой интернет-магазин бесплатно!